slide01

MSAC 2017 konference

on .

typogeneratorSIA Saint-Tech piedalījās RTU rīkotajā MSAC konferencē. Savā stendā mēs demonstrējām kā var organizēt laboratorijas darbus bioloģijā, fizikā un ķīmijā izmantojot PASCO ierīces un programmnodrošinājumu. Kā arī tika paradīts Hemling Laborbau demonstrācijas mobilais velkmes skapis ķīmijas laboratorijas darbu rādīšanai. Mēs ticam, ka pienāks diena, kad visi ķīmijas kabineti Latvijā būs aprīkoti ar moderniem un drošiem velkmes skapjiem, mēbelēm un dabaszinību ierīcēm.

typogenerator typogenerator typogenerator

Dabaszinību klases Salaspilī

on .

typogenerator Vasaras pirmā dienā un mūsu dzimšanas dienā mēs pabeidzām vēl vienu jauku projektu Salaspils skolā. Ar vācu laboratorijas mēbelēm Hemling Laborbau Systeme tika aprīkotas četras dabaszinību klases. Skola izvēlējās spilgti dzeltenu un oranžu krāsu metāla elementiem, kas padara šo projektu par unikālu un drosmīgu no dizaina viedokļa. Mēbeles atbilst augstākiem drošības un kvalitātes standartiem. Mēs strādājam pie tā, lai vairāk un vairāk skolu domātu par skolnieku drošību, ergonomiku un līdzekļu efektīvu izmantošanu ilgtermiņā iegādājoties tikai kvalitatīvas mēbeles. Bildes ir mūsu projektu galerijā.

Skola 2017

on .

typogenerator SIA Saint-Tech turpina iepazīstināt Latvijas skolotājus un skolniekus ar unikālām un modernām kompānijas PASCO tehnoloģijām dabaszinību priekšmetu vieglai un interaktīvai apgūšanai. Šoreiz mēs piedalījāmies SKOLA 2017 izstādē, Rīgā, kur rādījām, ko un kā skolotāji un studenti var darīt ar PASCO gadžetiem. Kā arī tika demonstrēts drošs un kvalitatīvs kompānijas Hemling Laborbau Systeme demonstrācijas velkmes skapis. Paldies visiem izstādes apmeklētājiem. Bildes var apskatīt mūsu galerijā.   

Saint-Tech continues to introduce PASCO technologies for chemistry, biology and physics classrooms to Latvian teachers and students. This time we took part in the SKOLA 2017 fair in Riga, where we demonstrated the way how PASCO scientific gadgets could be used for modern, easy and interactive studying of the Sciences. Also we have shown safe and high quality fume cupboard from company Hemling Laborbau Systeme. We are thankful to all visitors who were interested to visit our booth. Pictures from the fair could be found in our gallery. 

Klimatiska kamera 2016

on .

typogenerator SIA Saint-Tech izstrādāja unikālas klimatiskas kameras ar sistēmu, kura nodrošina iespēju regulēt kameras iekšējos mikroklimata parametrus atbilstoši pētāmo paraugu ekoloģiskajām prasībām pret apkārtējo vidi, ieskaitot ziemošanas nodrošināšanu, diennakts cikla izmaiņas u.c. Ir iespēja kontrolēt mikroklimata rādītājus - mitrums, temperatūra un apgaismojums. Apgaismojums realizēts universālā spektrālā formulā, lai nodrošinātu labvēlīgus augšanas apstākļus dzīvniekiem un augiem. Gaisma ir regulējama dažādos režīmos (diena – nakts, saullēkts – saulriets, intensitāte, RGB vadība (sarkans, dzeltens, zaļš, zils, balts, UV);

Seminārs par ICP-OES, ICP-MS un AAS iekārtām un metodēm

on .

9. novembrī notika seminārs par Analytik Jena ICP –OES, ICP-MS un AAS iekārtām un metodēm. Semināru apmeklēja zinātnieki no dažādām pētniecības iestādēm un ne tikai. Bija iespēja iepazīsieties ar jaunākajām izpētes metodēm, pielietojot jaunākās metālu analīzes tehnoloģijas. Piemērām, vai Jūs zinājāt, ka Analytik Jena ICP iekārta spējīga darboties ar hēlija patēriņu tikai 9L/min un ka contrAA800 atomu absorbcijas spektrometrs darbojas ar vienu universālu lampu un spēj noteikt plašu metālu klāstu vienlaicīgi? Par šīm un ne tikai šīm iekārtu un tehnoloģiju īpatnībām mēs, sadarbībā ar Dr. Ioan Marcu un Dr. Jan Scholz, pastāstījām 52 semināra apmeklētājiem.

typogenerator typogenerator typogenerator